20. 4. 2024

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Svátek má Marcela

Dnes je sobota, 20. 4. 2024, 4:33:30

TC- POŽÁR – OBCHODNÍ PRODEJNY, PŘÍRUČNÍ SKLADY - HOLASICE

Jednotka vyjela k taktickému cvičení na pokyn KOPIS JmK do naší obce na ulici Brněnskou 289 v 9:12h. Na místě při našem příjezdu zasahovala jednotka HZS PS Židlochovice ze severní strany s 1C proudem do prostor zasaženého skladu stavebnin, kde měl dle plánu cvičení vypuknout požár uskladněných palet. VZ určil jednotce vytvořit útočné vedení 2C do prostoru skladu stavebnin z jižní strany. Dva členové jednotky určení zasahovat vně budovy skladu byli vybaveni dýchací technikou. Zbylí členové jednotky vytvořili dopravní vedení z naší CAS do CAS PS Židlochovice. Další povolané jednotky JSDH měst Židlochovice a Hrušovany u Brna prováděli dálkovou dopravu vody do naší CAS z místní požární nádrže. JSDH Židlochovice navíc vytvořila C proud na střechu zasaženého skladu. Po zdárném zdolání požáru a ukončení cvičení proběhlo vyhodnocení, prohlídka objektů a následně byly jednotky odeslány zpět na základny, kam jsme dojeli v 10:08h.

Technika: CAS 20 2500/0 – S2Z, PA-90

Poslední aktualizace: 25. 5. 2018 11:48