19. 3. 2024

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Svátek má Josef

Dnes je úterý, 19. 3. 2024, 5:31:42

Hasiči Holasice

KrizportPálení klestíVaše cesty k bezpečí

Dráček HasíkHasičský záchranný sborZZS JMK

28.12.2016

POŽÁR – NÍZKÉ BUDOVY - OPATOVICE

Jednotka vyjela k poslednímu zásahu v roce do Opatovic na ulici Sportovní v 11:17h. Během jízdy k zásahu však byla jednotka vrácena zpět na základnu, neboť na místě již přítomná jednotka HZS oznámila likvidaci požáru a to majiteli domu. Návrat do Holasic v 11:28h.

18.12.2016

POHOTOVOST - POŽÁR – BUDOVY VÝROBY, SKLADY - ŽIDLOCHOVICE

Po návratu do Holasic jednotka doplněná o další 2 členy byla jednotka v 13:38h uvedena do pohotovosti pro případ dalšího zásahu v hasebním obvodu PS Židlochovice. Po dobu pohotovosti k žádné události nedošlo a jednotka ukončila po uvedení jednotky PS Židlochovice do pohotovosti svou činnost v 16:48h.

18.12.2016

POŽÁR – BUDOVY VÝROBY, SKLADY - ŽIDLOCHOVICE

K rozsáhlému požáru v papírně Moudrý v Židlochovicích na ul. Nádražní jsme byly vysláni v 11:33h jako posilová jednotka 2st.PP. Při našem příjezdu na MU zde již zasahovali jednotky z 1st. PP a přijížděli jednotky ze stupně druhého. Naše jednotka byla na místě ponechána VZ v záloze a posléze jsme doplnily stavy jednotky SDH Hrušovany ze západní strany objektu. Byly vyčleněni 3 členové v DT pro případné střídání zasahujících. Po lokalizaci požáru byly SaP na místě redukovány. Naše jednotka však byla požádáno držení pohotovosti na hasičce do doby likvidace požáru a uvedení zůstávajících jednotek do pohotovosti. Jednotka následně v 13:30h odjela do Holasic.