20. 4. 2024

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Svátek má Marcela

Dnes je sobota, 20. 4. 2024, 8:31:27

TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEB. STAVU - RAJHRAD

Jednotka po příjezdu na MU prováděla řízení dopravy z důvodu omezení průjezdnosti na silnice způsobení MPT. VJ provedeným průzkumem zjistil, že vlivem silného větru a deště došlo k poškození střechy budovy na několika místech. Největší o rozměru cca 3x5m. Vzhledem k výšce střechy a bezpečnosti zasahujících byla povolána výšková technika HZS. Do doby příjezdu bylo místo postižené možným spadem uvolněných tašek vytýčeno bezpečnostní páskou. Po dojezdu jednotky PS Židlochovice MU předáno a jednotka následně plnila pokyny VZ. Jeden z našich členů z plošiny HZS upevnil plachty z výbavy naší jednotky nad nejvíce postiženým místem, zbytek doplnil z půdních prostor chybějící tašky z nalezených nepoškozených. Během zásahu část jednotky odeslána k jiné události. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu v 23:26h. Událost byla bez zranění.

Technika: CAS 20 2500/0 – S2Z, DA L-1

Poslední aktualizace: 25. 5. 2018 11:09